Czas pomyśleć o sylwestrze

Jest taka wyjątkowa noc w roku, gdy dajemy się ponieść beztroskiej zabawie, nie myśląc o skutkach. Szalejemy okrągłą noc, popijamy szampana i życzymy sobie wzajemnie wszystkiego najlepszego. Wesołe hulanki ciągną się do samego rana.

fajerwerki-sklep

Źródło: http://www.flickr.com

Wokoło panuje niezwykła atmosfera życzliwości. Jest to jednocześnie wyjątkowo magiczna noc. To przełomowy moment w naszej codzienności, kiedy można wszystko zacząć na nowo. Otrzymujemy od niebios kolejną szansę. Żegnamy się ze Starym Rokiem i czekamy z nadzieją na to, co dadzą nam następne 365 dni.
Wszyscy wypracowaliśmy z pewnością swoje sprawdzone metody na spędzanie Sylwestra. Robimy wszystko, by była to szczególna noc, odmienna od wszystkich. Dlatego niezwykle często wysilamy się na coś nietuzinkowego.

Interesującą propozycją są szalone wyprawy do europejskich stolic. Nie ma to przeważnie nic wspólnego z klasyczną wycieczką, w czasie której odwiedzamy największe atrakcje miasta, a wieczorem jesteśmy zaproszeni na jakąś huczną zabawę, by później słodko spać w wygodnym hotelowym łożu. Tutaj chodzi o wariackie wypady, najczęściej autostopem, aby przeżyć Sylwestra na wielkim placu, w gronie nieznajomych nam osób. Taki wycieczka niezwykle często owocuje interesującymi znajomościami.

Sylwester w mieście to bardzo chętnie wybierana opcja, zwłaszcza pośród młodych rodaków, którzy mają siłę i ochotę stać w siarczysty mróz w ogromnym tłumie i krzyczeć na cały głos pieśni ukochanych zespołów. Takie imprezy są organizowane przez duże polskie miasta i każdego roku przyciągają mnóstwo uczestników, a także widzów przed telewizorami. Taki właśnie może być Sylwester w Toruniu, gdzie na pięknym rynku gromadzą się mieszkańcy, aby wspólnie powitać Nowy Rok – widać to tutaj.

Niezmienną popularnością cieszy się pośród rodaków Sylwester przebranie na sylwestra w Zakopanem (np. ). Zimowa stolica Polski od lat przyciąga pasjonatów sportów zimowych, a także wszystkie zakochane pary. Trudno bowiem o bardziej romantyczne tło niż tradycyjna góralska chatka, trzaskający w kominku ogień oraz wyśmienity i aromatyczny grzaniec. To oraz pozostałe atrakcje tego miasteczka powoduje, że Zakopane, pomimo wysokich cen, cieszy się ogromną popularnością pośród turystów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*