Lecisz na eskapadę i nie masz gdzie zostawić samochodu? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Wybierając się na wyjazd samolotem nie za każdym razem możemy zezwolić sobie na pozostawienie pojazdu pod blokiem choćby z aspektów bezpieczeństwa. Wielokrotnie jest również ambaras z podwózką pod lotnisko z wykorzystaniem kogoś bliskiego. Jesteśmy w stanie wtedy skorzystać z parkingu przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Opieka i monitoring gwarantują nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się niepokoić w ciągu wyjazdu o potencjalne krzywdy. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest usytuowany wprost przy terminalu, w następstwie tego nie ma obwiązku dojazdu do powierzchni odlotu busem. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Zobacz również: przy Cargo

Przed terminalem mieści się tzw. region przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Całościowy czas gratisowego przejazdu i postoju w strefie wynosi 10 minut. O ile chodzi o parking długoterminowy, jest alternatywa dokonania przedsprzedaży online, faktura przesyłana jest wtenczas drogą mailową. Posiadamy w takim razie gwarancję miejsca, które wyselekcjonowaliśmy sobie z mapy. Władze lotniska nakłaniają do skorzystania z parkinkgu VIP zlokalizowanego najbliżej dojścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, jacy doceniają sobie czas i swoją intymność oraz wypatrują poszczególnej obsługi w wygodnych wymogach.

Zagwarantowany jest poświęcony personel przeszkolony w aspekcie protokołu dyplomatycznego, komfortowe udogodnienia do relaksu czy pracy w podobny sposób przed, jak i po wyprawie, obrona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego rodzaju posługi chronimy czas przez perfekcyjne obcięcie procedur lotniskowych, przez co jest dozwolone pokazać się na lotnisku nieraz 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego rodzaju osób położony jest w poręcznym miejscu, obok wejścia do terminalu. Lokalizacje parkingowe są znakowane kolorem niebieskim oraz specjalnymi znakami – klik.

Dzisiejsze lotnisko w miejscowości Wrocław jest zaopatrzone w znakomity i tani parking dla podróżujących. Jest on dopasowany tak samo dla niepełnosprawnych jak i sprawnych ludzi.

Ten tekst wydaje się niesłychanie wciągający? Jeżeli tak, to zobacz także inne polecane treści, gdyż wydają się być tak samo interesujące oraz wciągną Cię całkiem.

Kiedy zamierzamy z kolei ekspresowo dostać się do samolotu unikając papierkowej roboty, powinniśmy skorzystać ze strefy VIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*